Promocja

Wietrzenie magazynu!

Zobacz ofertę

RoundStack Wood

Cena przed: 34 000 zł

Teraz: 30 000 zł

Sprawdź pozostałe
piece w promocji

Kozy i piece wolnostojące

Stylizowane piece kuchenne

piece kuchenne Corradi

Włoska firma J. Corradi łączy tradycyjne piece kuchenne, opalane drewnem, z kuchniami elektrycznymi i gazowymi, aby najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. Trzy bazowe kolekcje (Cascina, Avant Garde, Avant Garde Project) dają nieograniczone możliwości funkcjonalne i aranżacyjne: od tradycyjnych rozwiązań po nowoczesne propozycje.

Bogaty wybór pieców, zarówno pod względem użyteczności, jak i kolorystyki oraz kształtu, powinien wyeliminować obawę zaburzenia stylu,w jakim utrzymana jest reszta kuchni. Włoska firma daje użytkownikowi pełną swobodę aranżacyjną – pojedyncze elementy i akcesoria można wybrać w kilku wariantach i rodzajach wykończenia (stal, mosiądz, drewno, marmur, kamień). Okap czy lodówka będą w kolorze i stylistyce pieca, tworząc z nim harmonijną całość.

Można stworzyć w ten sposób wnętrze w stylistyce „borgo antico”, z piecem kuchennym godnym każdego wiejskiego dworu.

Użycie szlachetnych materiałów jak polerowanego mosiądzu, uchwytów z porcelany, ozdobnych nóżek odlewanych z brązu lub okładzin ceramicznych ręcznie malowanych sprawia, że kuchnie J. Corradi pretendują do bycia ozdobą najwytworniejszych pałaców, wiejskich rezydencji czy dworu.

Siła włoskiej tradycji podparta jest najnowszymi technologiami. Piece kuchenne na drewno łączy się bowiem z płytami indukcyjnymi oraz piekarnikami z efektem pirolizy, dając użytkownikowi możliwość kombinacji i spersonalizowania własnej płyty kuchennej. Niektóre dostępne są w wersji z płaszczem wodnym.

Jakość, bezpieczeństwo, innowacyjność, design łączą się w kolekcjach J. Corradi z solidnym, ręcznym rzemiosłem. Włoski producent tworzy urządzenia funkcjonalne, nie zapominając o różnorodnych gustach i przyjemnej atmosferze. J. Corradi pomaga zaaranżować kuchnie marzeń – piękną w każdym detalu.

 
www.kozymadeinitaly.com

Salon wystawowy: Ośno 25 88-430 Janowiec Wlkp. tel. 52 521 31 64 e-mail: info@kozymadeinitaly.com